ul. Ks. Londzina 61, 43-246 Strumień, Polska

Podstawowym materiałem do produkcji pojemników są półwyroby stalowe – blachy, pręty płaskie i okrągłe, kątowniki, rury okrągłe i prostokątne itp.. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami. Każda dostawa jest potwierdzona atestem i sprawdzana przez Zakładową Kontrolę Produkcji. Wszystkie materiały składowane są w krytych magazynach.

Wyposażenie działu produkcji poddawane jest ciągłej modernizacji. Stawiamy na nowoczesne technologie i wydajne urządzenia, dążąc do uzyskania wysokiej jakości i konkurencyjności naszych wyrobów. W ostatnich latach znacznie rozbudowaliśmy wydział maszyn sterowanych komputerowo (CNC).

Posiadamy sterowane numerycznie automaty do cięcia rur, numeryczne prasy, centra obróbcze CNC, laserowe wycinarki do rur, laserowe plotery tnące do blach, sterowane komputerowo stanowisko do gięcia rur  oraz wiele innych nowoczesnych maszyn. Oprócz wysokiej dokładności i wydajności urządzenia sterowane komputerowo cechuje 100 % powtarzalność.

Spawanie jest dla nas podstawową techniką produkcji. Dlatego używamy wysokiej klasy spawarek, a proces spawania nadzorowany jest przez wykwalifikowanych kontrolerów i instytucje naukowo-badawcze. W 2014 roku zapoczątkowaliśmy robotyzację procesów spawania. Aktualnie pracują trzy zrobotyzowane stanowiska spawalnicze firmy Comau.

Zgodnie z życzeniem klienta, pojemniki wykonujemy w wersji malowanej proszkowo lub ocynkowanej ogniowo. Posiadamy dwie lakiernie proszkowe – linie zautomatyzowaną oraz lakiernię wielkogabarytową. Cynkowanie wykonujemy we własnej ocynkowni ogniowej. Możemy wykonywać pojemniki również w wersji cynkowanej galwanicznie, korzystając z usług firm kooperujących.

Gotowe pojemniki, w oczekiwaniu na wysyłkę, składujemy w krytych przestrzeniach magazynowych. Wyroby możemy dostarczyć w dowolne miejsce na Świecie. Mamy do dyspozycji własną flotę transportową, jak również usługi sprawdzonych przewoźników.